Přeskočit na obsah

BC. PAVEL JANYŠKA

    Narodil jsem se v Bruntále před 36 lety a prožil v něm celý svůj život. Jsem 7 let ženatý, moje manželka je také původem bruntalačka a máme spolu 2 děti. Dlouhé roky působím v bruntálském šachovém oddílu a kromě šachu také rád sportuji a v posledních letech mě nadchly dálkové túry.

    Rád bych se zasadil o zvýšení počtu kvalifikovaných pracovních míst v Bruntále, lepší situaci s bydlením a větší kulturní vyžití nejen pro děti, dospělé, ale také pro starší spoluobčany. Výsledným efektem by mělo být, že se zlepší kvalita života v Bruntále a mladí perspektivní lidé přestanou po škole ve velkém odcházet do jiných měst a budou přispívat k prosperitě Bruntálu. Naše město má vzhledem ke své poloze, okolí a historii obrovský potenciál v posílení cestovního ruchu a získání benefitů z něj, pojďme to společně využít.

    Věřím, že základem práce pro veřejnost je komunikace a informovanost o tom co se ve městě děje a co se připravuje. Když se něco nepovede, je potřeba vysvětlit, proč se tak stalo a co uděláme, abychom to napravili. Toto je základem našeho programu, a pokud nám dáte šanci, už si nebudete připadat odříznutí od toho co se ve městě děje. Více detailů se dočtete v našem programu.

    Ve sdružení Bruntál srdcem a rozumem jsem poznal plno kolegů, kteří smýšlejí podobně a se kterými se shodnu na většině bodů našeho programu. Zároveň jsme zajímavý mix lidí všech věkových kategorií a životních příběhů. Proto jsem rád, že můžeme společně usilovat o vaše hlasy a následně přispět k zlepšení situace v našem městě.